• Dôležité telefónne čísla

Stravovací referent       055/786 09 23

Zástupca pre výchovu     055/786 09 53

Vedúci výchovy            055/786 09 55

Žiaci sú ubytovaní v 8-poschodovej budove s pekným výhľadom na celé mesto Košice.

Ubytovanie je zabezpečené v bunkách, každá bunka má dve dvojposteľové izby, chodbu a sociálne zariadenie.

Izba je zariadená: dve postele, písací stôl, stoličky, knihovnička a zásuvková skrinka. Na chodbe sa nachádzajú vstavané skrine.

Na každom poschodí sú kancelárie vychovávateľov, klubovňa vybavená televízorom a kuchynka s kuchynskou linkou, chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnkou.

Žiaci majú k dispozícií študovne, internetovú  miestnosť, tanečnú miestnosť, tvorivé dielne, fitness, posilňovne vybavené moderným zariadením, čitáreň, miestnosti na stolný tenis, biliard, stolný futbal.

V areáli školského internátu sa nachádza volejbalové ihrisko, tenisový kurt a pripravuje sa workoutové ihrisko.

V celej budove je WIFI pripojenie na internet.

Žiaci sú ubytovaní v školskom internáte od nedele od 15.00 hod. do piatku do 15.00 hod. okrem sviatkov a prázdnin (jesenné, vianočné, polročné, jarné, veľkonočné, letné, chrípkové, mimoriadne...).