• Valentínska pošta 💌

• Urob radosť svojmu kamarátovi, spolužiakovi, vychovávateľovi, či inému zamestnancovi ŠI prostrednictvom Valentínskej pošty.Nezabudni svoj pozdrav označiť menom, priezviskom a číslom izby svojho milovaného :) Valentísku poštu budú rozdávať Amorovi pomocníci v deň sv. Valentína.

Tešíme sa na Vaše kreatívne pozdravy!

Amor a jeho tím :)

• Srdce pre teba

• Vážení a milí študenti, týmto oznamom vás pozývam na akciu: ,,SRDCE PRE TEBA,,. Ktorá sa uskutoční dňa 13. 2. 2024 o 19.00 hodine, na čísle 310 ( 3 poschodie).

Zúčastnení študenti si môžu priniesť vlastný výtvarný materiál, mnoho tvorivých nápadov a dobrú náladu.

• Cvičenie pre všetkých

• Milé žiačky a milí žiaci,

Cvičenie podporuje fyzické a psychické zdravie a preto sme si pre Vás pripravili ochutnávku cvičení, ktorými Vás prevedie pani vychovávateľka Bc. Kardoššová,

Veríme, že sa Vám takáto aktivita zapáči a že si ju zavediete do každodenného života.

Tešia sa na Vás organizátori p. Bc. Kardoššová , p. Ing. Vargová a p. PhDr. Grundza u ktorých sa môžete prihlásiť alebo „len“ prísť na dohodnutý čas a miesto.