• Juniáles

29. 5. 2024

Srdečne Vás pozývame na druhý ročník Juniálesu. Začneme o 17:00 a tešiť sa môžete na 5 disciplín. Popri tom si odbehnete na pečenú klobásku, ktorá bude na večeru a do 19:00 sa ešte stihnete vrátiť na súťaže. :)

Zapojiť sa môže každý kto sa chce trochu hýbať :) Budeme sa na Vás tešiť o 17:00 pri schodisku za "novými výťahmi" na registrácii - odkiaľ Vás bude navigovať mapka a naše šikovné pomocníčky. Každý súťažiaci získa na záver sladkú odmenu a tí najšikovnejší z Vás dostanú aj niečo viac. Všetky Vaše úspechy sa zaznamenajú do Vašej osobnej kartičky, ktorú dostanete pri registrácii, a ktorú po odsúťažení odovzdáte vychovávateľke na poslednom stanovišti alebo dievčatám na registrácii.

• Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024 🏒

23. 4. 2024

Milí žiaci,

aj v tomto šk. roku Vás pozývame sledovať live prenosy vzájomných zápasov z MS v ľadovom hokeji 2024, ktoré sa uskutočnia od 10. mája do 24. mája 2024 u našich českých susedov :

A skupina v Prahe ( O2 Arena )
            B skupina v Ostrave ( Ostravar Arena)

Slovensko je zaradené do B skupiny a live prenosy z Ostravar Arény (Ostrava) Vám sprístupníme na veľkom plátne v jedálni ŠI.

Všetky podrobné informácie, rozpis vzájomných zápasov, ich dátumy a časy nájdete na nástenke vo vestibule ŠI.

Tešíme sa na Vás !

Športu zdar !!! :-)

• Deň zeme 🌎

18. 4. 2024

Deň 22. apríl je už tradične venovaný Dňu Zeme.

Máme radi našu planétu Zem, našu krajinu a preto chceme, aby aj naši žiaci získavali schopnosti na ochranu životného prostredia v ktorom žijeme.

Tento deň si pripomenieme vedomostným kvízom, ktorý pre Vás pripravili vychovávateľka Mgr. Kocurová a žiaci 21. výchovnej skupiny.

• Kalendár